Zajęcia umuzykalniające w ramach Polskiego Instytutu Pedagogiki E.E. Gordona

10 lutego 2023

Widzimy, jak ogromną potrzebę uwagi i wspierania rozwoju mają nasze dzieci z placówek edukacyjnych Fundacji Kreatywnej Edukacji. Każde dziecko jest inne, ale obecny tryb życia, dieta, czy przestymulowanie bodźcami płynącymi z elektronicznego świata stawia coraz większe wyzwania zarówno przed rodzicami, jak i osobami kierującymi edukacją. Uczniowie, dzieci żłobkowe i przedszkolaki z Perpetuum Mobile już korzystają z zajęć Polskiego Instytutu Pedagogiki Edwina Eliasza Gordona – teraz otwieramy się na mieszkańców Bydgoszczy i okolic.

koncerty gordonowskie Młyny Rothera

Zapraszamy do Polskiego Instytutu Pedagogiki Edwina Eliasa Gordona na zajęcia umuzykalniające dla Rodzin z Małymi Dziećmi (do 3 roku życia).

Startujemy 20 lutego 2023:

– poniedziałki godz. 9.00 zajęcia umuzykalniające dla Rodzin wcześnie wstających;

– wtorek godz. 16.00 zajęcia umuzykalniające dla Rodzin z preferencjami aktywności popołudniowych:-)

Proszę sobie zarezerwować godzinę zegarową, ubrać się w wygodne ciuchy i nastawić się na dobrą atmosferę i odkrywanie piękna muzyki.

W ramach Polskiego Instytutu Pedagogiki E.E. Gordona dbamy o całokształt. Wspieramy Was od strony: psychologicznej, logopedycznej, sensorycznej, relaksacji i nie tylko.

Zapisy i informacje: +48602466347

Zajęcia edukacyjne odbywają się przy ulicy Mińskiej 15 w Bydgoszczy